easy website builder

Ürün Adı: Rapid Endüstriyel Boya Astar ve Tinerleri

Tanımı: Endüstriyel Son Kat, tek bileşenli, hızlı yüzey kuruması yapabilen, alkid reçine esaslı parlak görünümde, son kat boyadır.
Özellikleri: Parlak görünümde olması, Hava kurumalı olması, Yapışma kabiliyetinin iyi olması, Çok hızlı kuruma yapabilmesi.

Kullanım Alanları: Endüstriyel Son Kat, özellikle yukarıda belirtilen özelliklerin tercih edildiği araç üstü ekipman ve tarım makineleri gibi çeşitli makine imalatları ile çelik konstrüksiyon imalatlarında kullanılan tüm metal yüzeylerde, son kat boya olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Uygulama: Endüstriyel Son Kat uygulamasından önce, Endüstriyel Astar, Sentetik Astar, Selülozik Astar, Epoksi Astar, Epoksi Çinko Fosfat Astar, Epoksi Zinc Rich Astar, Solventsiz Epoksi Astar, Epoksi Yüzey Toleranslı Ara Kat, İnorganik Çinko Astar ürünlerinden biri, ilk kat (astar) olarak yüzeye uygulanmış olmalıdır.
Yaş üstü yaş uygulama yapılacak ise astar uygulamasından sonra aradan, hava kurumalı astar uygulamaları için en az 30 dakika, epoksi astar uygulamaları içinde en az 2 saat süre geçmiş olmalıdır.

Son Kat Uygulaması: Endüstriyel Son Kat ambalajı açıldıktan sonra tercihen matkaplı motor ile iyice karıştırılarak homojenize edilir ve belirtilen oranda Endüstriyel Tiner ilave edilerek uygulama viskozitesine getirilir. (Püskürtme uygulamalarında uygulama viskozitesi 18” - 21” / DC4 / 20°C, fırça ve rulo uygulamalarında ise 24” - 39” / DC4 / 20°C olacak şekilde ayarlanmalıdır) Kendisinden beklenen performansı sağlayabilmesi için en az 50 µ kuru film kalınlığı verecek şekilde, önerilen astarlar üzerine son kat olarak uygulanması tavsiye edilir.

Tüm Ürünlerimizi ''MARKALAR'' Sayfasından inceleyebilirsiniz

DiğerÜrünlerimiz

Adres:

Üçevler Mahallesi 82. Sokak
No: 2A Nilüfer / Bursa

İletişim

Tel. 0224 441 55 74
Fax. 0224 441 55 76
info@unlusoyboya.com

Önemli Sayfalar

İletişim
Harita