css templates

Ürün Adı: Selülozik Boya Astar ve Tinerleri

1. Selülozik Boya Özellikleri: Son Kat, tek bileşenli, çok hızlı kuruyan, selülozik reçine esaslı parlak veya yarımat görünümde, son kat boyadır. Yapışma kabiliyetinin iyi olması, Parlak görünümde olması, Çok hızlı kuruma yapabilmesi.
Kullanım Alanları: Selülozik Son Kat, özellikle yukarıda belirtilen özelliklerin tercih edildiği araç üstü ekipman ve tarım makineleri gibi çeşitli makine imalatları ile mobilya ve reklam sektöründe son kat boya olarak kullanılır.

2. Selülozik Astar Özellikleri: Tek bileşenli, havada çok hızlı kuruyan ve modifiye edilmiş alkid reçine esaslı bir astardır. Korozyon direncine sahip olması, Yüzeye çok iyi yapışması, Kolay zımparalanabilmesi, Çok hızlı kuruyabilmesi.
Kullanım Alanları: Selülozik Astar, özellikle otomobil ve araç üstü ekipman imalatlarında kullanılan sac yüzeylere uygulanan son katlara, düzgün bir yüzey hazırlamak amacı ile geliştirilmiştir. Bununla birlikte yukarıda belirtilen özelliklerin beklenildiği her türlü metal yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir.

3. Selülozik Tiner Özellikleri: Selülozik Tiner, tüm endüstriyel esaslı astar ve son katların inceltilerek, uygulama viskozitesine göre ayarlanmasında kullanılır. Uygulama sonrasında endüstriyel esaslı ürünler ile uygulama yapılmış tüm boya ekipmanlarının temizlenmesinde de rahatlıkla kullanılabilir.
Uygulama Alanları: Selülozik Tiner birlikte kullanılacağı endüstriyel malzemenin teknik özelliklerinde belirtilen uygulama viskozitesini düzenleyecek oranlarda kullanılmalı, sistemden beklenen performansın sağlanabilmesi için de, bu oranların haricinde eksik ya da fazla olarak ürüne ilave edilmemelidir.
Tüm Ürünlerimizi ''MARKALAR'' Sayfasından inceleyebilirsiniz

DiğerÜrünlerimiz

Adres:

Üçevler Mahallesi 82. Sokak
No: 2A Nilüfer / Bursa

İletişim

Tel. 0224 441 55 74
Fax. 0224 441 55 76
info@unlusoyboya.com

Önemli Sayfalar

İletişim
Harita