bootstrap theme

Ürün Adı: Sentetik Boyalar

Reçine Yapısı: Alkid

Tanımı: Sentetik Son Kat, tek bileşenli, alkid reçine esaslı, yarımat veya parlak görünümde, son kat boyadır.

Özellikleri: Hava kurumalı olması, Parlaklığının yüksek olması, Yapışma kabiliyetinin iyi olması.

Kullanım Alanları: Sentetik Son Kat, özellikle çelik konstrüksiyon imalatlarında kullanılan metal yüzeyler ile çeşitli sektörlerde değişik amaçlarda kullanılan tüm ahşap yüzeylerde son kat boya olarak kullanılır.

Uygulama: Sentetik Son Kat uygulamasından önce, Endüstriyel Astar, Sentetik Astar, Selülozik Astar, Epoksi Astar, Epoksi Çinko Fosfat Astar, Epoksi Zinc Rich Astar, Epoksi HB Astar, Epoksi Korozyon İnhibitörlü Astar, Solventsiz Epoksi Astar, Epoksi HB Ara Kat, Epoksi Yüzey Toleranslı Ara Kat, Epoksi Miox Astar, Epoksi Yüzey Toleranslı HB Ara Kat. İnorganik Çinko Astar ürünlerinden biri, ilk kat (astar) olarak yüzeye uygulanmış olmalıdır. Yaş üstü yaş uygulama yapılacak ise astar uygulamasından sonra aradan, hava kurumalı astar uygulamaları için en az 45 dakika, epoksi astar uygulamaları içinde en az 2 saat süre geçmiş olmalıdır.

Son Kat Uygulaması: Sentetik Son Kat ambalajı açıldıktan sonra tercihen matkaplı motor ile iyice karıştırılarak homojenize edilir ve belirtilen oranda Sentetik Tiner ilave edilerek uygulama viskozitesine getirilir. (Püskürtme uygulamalarında uygulama viskozitesi 18” - 21” / DC4 / 20°C, fırça ve rulo uygulamalarında ise 24” - 38” / DC4 / 20°C olacak şekilde ayarlanmalıdır) Kendisinden beklenen performansı sağlayabilmesi için en az 50 µ kuru film kalınlığı verecek şekilde, önerilen astarlar üzerine son kat olarak uygulanması tavsiye edilir.

Tüm Ürünlerimizi ''MARKALAR'' Sayfasından inceleyebilirsiniz

DiğerÜrünlerimiz

Adres:

Üçevler Mahallesi 82. Sokak
No: 2A Nilüfer / Bursa

İletişim

Tel. 0224 441 55 74
Fax. 0224 441 55 76
info@unlusoyboya.com

Önemli Sayfalar

İletişim
Harita